Základní škola a Mateřská škola Křtiny > Aktuality > Zveme vás na předvánoční "Keramické dílničky"

Zveme vás na předvánoční "Keramické dílničky"

Zaslal petrlukas 6. listopadu. 2017

Pokud se chcete na chvíli zastavit a užít si se svými dětmi pohodu při společné aktivitě a navíc si společně vyrobit drobný keramický dárek a navodit si vánoční atmosféru, tak právě pro vás pořádáme předvánoční "Keramické dílničky", které se budou konat v úterý 21. 11. 2017 v 16 - 17.30 hodin (výroba z hlíny) a následně ve čtvrtek 30. 11. 2017 v 16 - 17.30 hodin, kdy se budou vypálené výrobky glazovat. Pokud máte zájem se dílniček zúčastnit, můžete se přihlásit jednou z následujících možností:

1. Rodiče dětí z mateřské školy se nahlásí v mateřské škole vedoucí učitelce  Miroslavě Gregorové
  2. Rodiče žáků vyplní návratku, kterou donesou žáci 1. stupně ZŠ domů ze školy, a vyplněnou ji žáci předají třídní učitelce.
  3. Rodiče žáků se mohou také přihlásit  u vedoucí školní družiny  Martiny Zedkové emailem na adrese martina.zedkova@zskrtiny.cz

Vstupné na keramické dílničky je dobrovolné a bude sloužit na úhradu materiálu. Na setkání se těší vedoucí dílniček Martina Zedková, Eva Soldánová, Miroslava Gregorová a Lucie Růžičková.