Základní škola a Mateřská škola Křtiny > Aktuality > Soutěž v aerobiku regionálního sdružení škol Cirsium

Soutěž v aerobiku regionálního sdružení škol Cirsium

Zaslal petrlukas 18. prosince. 2015

Jak už je tomu každým rokem zvykem, i letos se u  nás na škole uskutečnila soutěž v aerobiku regionálního sdružení škol Cirsium, kam postoupili vítězové jednotlivých školních kol. Vedle ZŠ Křtiny se soutěže zúčastnily další 4 školy a to škola z Blanska - ZŠ Dvorská, Lipovce, Jedovnic a Sloupu. Ve 3 kategoriích soutěžilo celkem 43 žákyň.

V 1. Kategorii, v soutěži 1.- 3. třída, jsme mohli slavit hned dvojitý úspěch. Na 3. místě se umístila Amálka Šmidova (2. třída) a na 2. místě Natálka Šeďová (3. třída). Na 1. místě skončila Lucka Nováčková z Blanska.

Ve 2. kategorii, kde mezi sebou soutěžily 4. - 5. třídy, jsme mohly být i zde na naše reprezentantky pyšné. Sice 4., ale krásné 4. místo obsadila Zuzka Budíková (5. třída). Vynikajícího úspěchu zde dosáhla Gábinka Fišerová (4. třída), která tuto kategorii vyhrála a obsadila tak 1. místo. Na 2. místě skončila Alexandra Halámková z Blanska a 3. místo obsadila Lucka Sedláková ze ZŠ Sloup.

A dostáváme se k poslední kategorii, ta byla určená pro 7.- 9. třídy. I zde byla pro soutěžící veliká konkurence, a tak jako v předcházejících skupinách, i zde bylo těžké vybrat výherce. Tady na 3. místě skončila Monika Nezvalová z Jedovnic, 2. místo obsadila Verča Dvořáčková ze Sloupu a na 1. místo dostoupala Darina Nováčková z Blanska.

Všem zúčastněným dívkám gratuluji k jejich úspěchům. Bylo vidět, že i když na 1. místě nemohly bohužel skončit všechny, můžu ale říct, že tento den jsme si všichni užili a děvčata se velmi snažila, aby svým výkonem okouzlila porotu.

Fotografie ze soutěže můžete vidět ve fotogalerii.

Napsala: Mgr. Barbor Hladišová