Základní škola a Mateřská škola Křtiny > Aktuality > Výsledek celoroční soutěže ve sběrových aktivitách

Výsledek celoroční soutěže ve sběrových aktivitách

Zaslal petrlukas 17. května. 2022

V termínu 9.5. - 16.5.2022 proběhl poslední sběr papíru v tomto školním roce, který se započítával do celoroční soutěže ve sběrových aktivitách mezi třídami naší školy včetně tříd MŠ. Celkem se posbíralo 2.200 kg papíru. Získaná finanční částka 4.400.- Kč je příjmem Spolku rodičů a přátel školy při ZŠ a MŠ Křtiny a bude využita v souladu s cíli tohoto spolku ve prospěch našich žáků a dětí. V této dílčí soutěži se na 1. místě umístila 4. třída (průměr 19,50 kg na žáka, zapojilo se 50 % žáků), na 2. místě skončily tři třídy -  1. třída (průměr 15,24 kg na žáka, zapojilo se 47,05 % žáků), 2. třída (průměr 12,63 kg na žáka, zapojilo se 51,85 % žáků) a 3. třída (průměr 7,68 kg na žáka, zapojilo se 52 % žáků), na 3. místě skončila 5. třída (průměr 13 kg na žáka, zapojilo se 44 % žáků).

Po započítání výsledků z tohoto posledního sběru papíru byla vyhodnocena celoroční soutěž mezi třídami ve sběrových aktivitách. A jak to vše dopadlo? O finanční prémie od Spolku rodičů a přátel školy při ZŠ a MŠ Křtiny, které mohou vítězné třídy využít dle svého uvážení, se třídy podělily následovně. 1.místo obsadila čtvrtá třída (finanční prémie 1.500,- Kč), na 2.místě se umístila třetí. třída (finanční prémii 1.000,- Kč) a 3.místo získala první třída (finanční prémie 500,- Kč). Všem žákům a jejich rodičům, kteří se průběžně zapojovali do všech dílčích soutěží, velmi děkujeme a těšíme se na další spolupráci v příštím školním roce.