Základní škola a Mateřská škola Křtiny > Aktuality > Školní poradenské pracoviště nabízí své služby

Školní poradenské pracoviště nabízí své služby

Zaslal petrlukas 2. dubna. 2020

Vzhledem k tomu, že se prodlužuje doba uzavření školy a při pobytu doma a domácím vzdělávání mohou vznikat situace, při kterých potřebujete poradit, nabízí vám školní poradenské pracoviště í možnost komunikace prostřednictvím mailů, telefonických hovorů, aplikací WhatsApp či Viber se speciální pedagožkou Mgr. Olgou Teremovou, mail olter@seznam.cz, tel. 778 768 472 a školní psycholožkou PhDr. Anetou Orálkovou, mail aneta.oralkova@zskrtiny.cz, tel. 604 116 530.

Těšíme se na Vás a přejeme všem žákům i rodičům pevné zdraví Smějící se.

Mgr. Olga Teremová

PhDr. Aneta Orálková