Základní škola a Mateřská škola Křtiny > Aktuality > Předvánoční keramické dílničky - tvoření z hlíny

Předvánoční keramické dílničky - tvoření z hlíny

Zaslal petrlukas 9. listopadu. 2023

V úterý dne 7. 11. 2023 se konaly tradiční předvánoční dílničky pro děti a jejich rodiče. V jídelně se celkem sešlo 22 dětí a 26 rodičů. Děti si zde mohly vybrat ze široké nabídky šablon, nebo si vytvořit  výrobky dle vlastní fantazie. Je pěkné vidět, jak se rodiče a děti zdokonalují ve svých výtvorech. Po celou dobu dílniček panovala příjemná atmosféra, která  navozovala blížící se čas vánoční pohody.

Účastníci, kteří budou mít zájem si své výrobky vylepšit glazováním, se sejdou na druhé části dílniček v úterý 21. 11. 2023 od 15.00 hodin ve školní jídelně. Těší se na vás Martina Zedková, Miroslava Gregorová a Jana Krejčí.

Zapsala: Miroslava Gregorová

Fotografie z dílniček můžete vidět ve fotogalerii.