Základní škola a Mateřská škola Křtiny > Aktuality > Výsledek celoroční soutěže mezi třídami

Výsledek celoroční soutěže mezi třídami

Zaslal petrlukas 6. června. 2014

V termínu 26.5. - 2.6.2014 proběhl poslední sběr papíru v tomto školním roce, který se započítával do celoroční soutěže tříd. Nejvíce papíru posbírala a umístila se na 1. místě druhá třída (tř. uč. Mgr. Dostálová) s průměrem 20,33 kg papíru na žáka. Na 2.místě se umístila první třída (tř. uč. Mgr. Rejdová) s průměrem 12,61 kg na žáka a na 3. místě třetí třída (tř. uč. Mgr. Měšťanová) s průměrem 9,6 kg papíru na žáka.

A jak dopadla celoroční soutěž mezi třídami, do níž se započítávaly dílčí soutěže ve sběru papíru a kaštanů? Měla stejný výsledek jako poslední sběr papíru. Takže o finanční odměny od Občanského sdružení při ZŠ a MŠ Křtiny, které mohou třídy využít dle svého uvážení např. na školním výletě), se podělily třídy následovně: 1. místo - druhá třída (odměna 1.500,- Kč), 2. místo - první třída (odměna 1.000,- Kč) a 3. místo - třetí třída (odměna 500,- Kč). Všem žákům i jejich rodičům, kteří se průběžně zapojovali do soutěže, velmi děkujeme a těšíme se na další spolupráci v příštím školním roce.