Předškolácké skupinky

Zaslal petrlukas 11. dubna. 2021

Vzhledem k možnosti prezenčního vzdělávání předškoláků v mateřské škole budou probíhat v rámci tohoto vzdělávání i avizované edukativně stimulační skupinky "Předškoláček". Skupinky budou probíhat vždy ve středu od 13.00 hodin do 14.00 hodin pro třídu Žluťásků a ve čtvrtek od 13.00 hodin do 14. 00 hodin pro třídu Modrásků. První skupinky tedy začnou ve středu 14.4.2021 a ve čtvrtek 15.4.2021. Skupinky povedou paní učitelka Mgr. Ivana Majerová a speciální pedagožka Mgr. Olga Teremová. Po skončení lekce se děti vrací do mateřské školy a rodiče si budou své děti vyzvedávat v mateřské škole, stejně jako v ostatní dny. Výukové materiály pro předškolácké skupinky budou po celou dobu umístěné v mateřské škole, domů budou děti dostávat na procvičení pouze některé pracovní listy. Po ukončení celého programu předškoláckých skupinek (10 lekcí) si děti odnesou domů veškeré materiály. Moc nás mrzí, že vzhledem k epidemiologickým opatřením se předškoláckých skupinek nemohou zúčastňovat rodiče. Pokud se situace změní, plánujeme alespoň uspořádat besedu s rodiči budoucích předškoláků v průběhu června.