Jedovnická Kuňka 2024

Zaslal petrlukas 3. dubna. 2024

Poslední školní den před velikonočními prázdninami, tedy 27. 3. 2024, jsme se se skupinou zpěváků (vítězů našeho školního kola) vydali do Jedovnic porovnat své výkony s ostatními žáky ze škol Cirsia.

Naši školu reprezentovali v kategorii sólového zpěvu: Jáchym Ferenc, Mia Lazová, Kristýna Opatřilová, Antonie Kocmanová, Martina Poláková a  Vojtěch Pokorný. V kategorii komorního zpěvu to pak byli: Liliana Závadová, Diana Čechová, Bára Dostalová, Alžběta Vandasová, Justýna Brychtová a Vilma Toufarová.

Z kategorie komorního zpěvu jsme si přivezli dvě první místa – Lilianka s Diankou je získaly za interpretaci písničky Pod naším okýnkem a Justýna s Vilmou za provedení písně To ta Heľpa.

Děkujeme všem zúčastněným zpěvákům, kteří prokázali velkou odvahu a se ctí obstáli ve velké konkurenci.

Zapsala: Mgr. Johana Benešová

Fotografie ze soutěže můžete vidět ve fotogalerii.