Oslavili jsme Den dětí

Zaslal petrlukas 2. června. 2015

V pondělí 1.6.2015 byl pro děti naší mateřské školy dnem setkání s pohádkovými bytostmi. Žáci 2. stupně ZŠ pro ně připravili spolu se svými vyučujícími "Pohádkový les". Děti za doprovodu lesních vil procházely lesní stezkou, kde na ně čekaly pohádkové bytosti - maxipes Fík s Ájou, čertovská babička s čerty, skřítek Rákosníček s vílami, Rumcajs s Mankou, Bob a Bobek - králíci z klobouku kouzelníka Pokustóna, tři prasátka, Dlouhý, Široký a Bystrozraký. Pohádkové postavičky měly pro děti připravené zábavné úkoly. Na konci cesty byly děti za splněné úkoly odměněny pokladem ve formě sladkostí hodnými skřítky. Ke spokojenosti všech zúčastněných přispělo i nádherné slunečné počasí. Poděkování patří všem organizátorům této akce. Rozzářené dětské oči stojí určitě za to.

Fotografie ze Dne dětí můžete vidět zde: Pohádkový les