Základní škola a Mateřská škola Křtiny > Aktuality > Florbalový tým žáků naší školy zvítězil v turnaji Cirsia

Florbalový tým žáků naší školy zvítězil v turnaji Cirsia

Zaslal petrlukas 1. března. 2023

Dne 22.2.2023 se uskutečníl ve Sportovní hale SPŠ Jedovnice florbalový turnaj žáků 2.stupně ZŠ v rámci regionálního sdružení škol Cirsium. Turnaje se zúčastnilo celkem pět žákovských týmů ze ZŠ Jedovnice, ZŠ Lipovec, ZŠ a MŠ Ostrov u Macochy, ZŠ a MŠ Podomí a ZŠ a MŠ Křtiny. Tým naší školy pod vedením učitele tělesné výchovy Mgr. Karla Smejkala prokázal ve všech utkáních velkou bojovnost a v turnaji se umístil na 1. místě. Touto cestou našemu týmu blahopřejeme k dosaženému úspěchu a zároveň děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Složení týmu: 9.B třída: Filip Mikš, Filip Boháček, Jakub Polák, Andrej Hrabal, Dominik Trávníček, Lukáš Halma, Štěpán Neužil;  9.A třída: Jan Miklík, Alex Bartoš, Aleš Musil; 8.A třída: Filip Melkus

20230227_125230.jpg