Základní škola a Mateřská škola Křtiny > Aktuality > Výsledek sbírky na podporu ukrajinských žáků

Výsledek sbírky na podporu ukrajinských žáků

Zaslal petrlukas 27. dubna. 2022

Školní parlament zorganizoval ve dnech 5. 4. – 7. 4. 2022 dobročinnou sbírku na podporu ukrajinských žáků. Ve vestibulu školy žáci mohli přispět do speciálně vyrobených pokladniček - každý dobrovolný dárce si mohl vybrat přívěsek na klíče vyrobený na školní 3D tiskárně. Akce měla velký úspěch, neboť již první den byla většina modrožlutých suvenýrů rozebrána a druhý den bylo dokonce vyprodáno! Pro velký zájem se zorganizoval dotisk přívěsků a sbírka byla prodloužena do pátku. Celkem se podařilo vybrat 10 608,- Kč. Tato částka bude využita na nákup pomůcek a dalšího potřebného materiálu ve prospěch žáků z Ukrajiny. VŠEM DÁRCŮM DĚKUJEME!

Zapsala Mgr, Ivana Neužilová, výchovný poradce a vedoucí školního parlamentu

sbirka_6_trida (1).jpg