Základní škola a Mateřská škola Křtiny > Aktuality > Předvánoční keramické dílničky

Předvánoční keramické dílničky

Zaslal petrlukas 3. listopadu. 2022

Ve středu 2.11.2022 se opět konaly již tradiční předvánoční dílničky pro děti a jejich rodiče. Znovu byl velký zájem veřejnosti. Celkem si přišlo vyrobit předmět s vánoční tématikou 63 účastníků, z toho bylo 27dospělých a 36 dětí. Děti si mohly vybrat ze široké nabídky šablon, nebo vytvořit něco podle své představy. Vzniklo plno krásných výtvorů, které teď bude třeba ještě vypálit v keramické peci. Po celou dobu dílniček panovala příjemná atmosféra, která navozovala blížící se čas vánoční pohody. Účastníci, kteří mají zájem si svůj vypálený výrobek ještě vylepšit glazováním, se sejdou na druhé části dílniček, které proběhnou ve středu 16.11.2022 opět ve školní jídelně.

Na další setkání se těší vedoucí dílniček Martina Zedková, Miroslava Gregorová, Jana Krejčí.

Zapsala: Martina Zedková

Fotografie z dílniček můžete vidět ve fotogalerii.