Základní škola a Mateřská škola Křtiny > Aktuality > Adaptační pobyt 6. A třídy

Adaptační pobyt 6. A třídy

Zaslal petrlukas 9. října. 2022

Třída 6. A má za sebou adaptační pobyt, který proběhl 5. 10. - 7. 10. 2022. Program pro nás zajistilo zařízení Lipka, Rychta v obci Krásensko. Děti měly možnost uplatnit své znalosti  o přírodě, dozvědět se mnoho nového o problematice životního prostředí, ale také se zapojit do celé řady aktivit, díky nimž se zábavnou formou lépe poznaly jako spolužáci. Součástí programu byl i dlouhý pěší výlet do Ostrova u Macochy. Přálo nám krásné podzimní počasí a děti si vyzkoušely přímo v terénu, co obnáší být speleologem. Největší úspěch však zřejmě měla terarijní zvířata na Rychtě, se kterými většina dětí trávila nejvíce volného času. Při společném závěrečném hodnocení jsme se všichni shodli, že se pobyt vydařil.

Zapsala: Mgr. Alice Ševčíková, třídní učitelka 6. A třídy

Fotografie z adaptačního pobytu můžete vidět ve fotogalerii.