Základní škola a Mateřská škola Křtiny > Aktuality > Veřejná prezentace projektů ZŠ Křtiny

Veřejná prezentace projektů ZŠ Křtiny

Zaslal petrlukas 21. června. 2019

Ve čtvrtek 20. 6. 2019 odpoledne prezentovali žáci 8. a 9. třídy  v kongresovém sále křtinského zámku veřejnosti své školní projekty. Nejprve vystoupili žáci, 8. ročníku, kteří prezentovali své práce na projektu !Městys Křtiny a jeho udržitelný rozvoj". V projektu žáci mapovali krajinotvorné prvky (dominanty, místa s Geniem loci, pohledové osy, bariéry, zanedbané pozemky a vizuální zábrany). Dále vystoupili žáci 9. ročníku, kteří prezentovali své absolventské práce na téma "Křtiny a okolí" Svým rodičům a ostatním návštěvníkům předvedli, že dokáží zpracovat informace na dané téma - Historie Křtin, Infrastruktura Křtin, Příroda Křtin a okolních obcí.  Účastníci prezentací se tak mohli dozvědět zajímavé informace ze Křtin a okolí. Děkujeme touto cestou ŠLP Křtiny za poskytnutí prostor pro uspořádání této akce. Naše poděkování patří sponzorům akce ŠLP Masarykův les a MAS Moravský kras z.s.

Fotografie z prezentace projektů můžete vidět ve fotogalerii.