Základní škola a Mateřská škola Křtiny > Aktuality > Školní rok 2022-23 byl slavnostně zahájen.

Školní rok 2022-23 byl slavnostně zahájen.

Zaslal petrlukas 1. září. 2022

Ve čtvrtek 1.9.2022 jsme se sešli v átriu naší školy, abychom společně zahájili nový školní rok 2022 - 2023. Školní rok byl zahájen českou hymnou. Úvodní slovo měl ředitel školy, který popřál žákům hodně štěstí, motivace a úspěchů do nového školního roku. Přivítat žáky taktéž přišel starosta obce František Novotný a zástupce církve otec Metoděj, kteří jim popřáli do nového školního roku mnoho úspěchů. Po slavnostním zahájení školního roku odešli žáci se svými třídními učiteli do tříd, kde žáci dostali další informace. Do první třídy přišli nové žáky a jejich rodiče ještě osobně pozdravit pan starosta, otec Metoděj a vedení školy. Přejeme našim žákům a jejich rodičům klidný a úspěšný celý školní rok 2022-23.

Fotografie ze zahájení nového školního roku můžete vidět ve fotogalerii.