Základní škola a Mateřská škola Křtiny > Aktuality > Keramické dílničky "Tvoření pro radost"

Keramické dílničky "Tvoření pro radost"

Zaslal petrlukas 3. května. 2022

Pokud se chcete na chvíli zastavit a užít si se svými dětmi pohodu při společné aktivitě a navíc si společně vyrobit drobný keramický dárek a navodit si prázdninovou atmosféru, tak právě pro vás pořádáme keramické dílničky, které se budou konat v pondělí 9. 5. 2022. První skupinka od 15.00 do 16.00 hodin, druhá skupinka od 16.00 do 17.00 hodin  (výroba z hlíny) a následně v pondělí 23. 5. 2022, opět ve dvou skupinkách, kdy se budou vypálené výrobky glazovat. Pokud máte zájem se dílniček zúčastnit, můžete se přihlásit jednou z následujících možností:

1.   Rodiče dětí z mateřské školy se nahlásí v mateřské škole vedoucí učitelce  Miroslavě Gregorové

2.   Rodiče žáků vyplní návratku, kterou donesou žáci 1. stupně ZŠ domů ze školy, a vyplněnou ji žáci předají třídní učitelce.

3. Rodiče žáků se mohou také přihlásit  u vedoucí školní družiny  Martiny Zedkové emailem na adrese martina.zedkova@zskrtiny.cz 

Vstupné na keramické dílničky je 100,- Kč za dítě a bude sloužit na úhradu materiálu. Na setkání se těší vedoucí dílniček Martina Zedková, Miroslava Gregorová, Jana Krejčí.

 Uzávěrka přihlášek je pondělí 9. 5. 2022

 

_________________________________ odstřihnout________________________

 

Jméno a příjmení..........................................................................,rodič (prarodič) žáka z............třídy

  Skupinka od 15.00 do 16.00 hodin                                   

    Skupinka od 16.00 do 17.00 hodin     

Křížkem zvolte skupinku.

 

                                                       .........................

                                                         podpis