Základní škola a Mateřská škola Křtiny > Aktuality > Zveme vás na "Absolventský večer"

Zveme vás na "Absolventský večer"

Zaslal petrlukas 12. května. 2014

Občanské sdružení při ZŠ a MŠ Křtiny a žáci devátého ročníku vás zvou na "Absolventský večer", který se koná v pátek 23. 5. 2014 v 19.00 hodin v prostorách křtinského zámku. K tanci a poslechu hraje hudba APEIRON (manželé Ševčíkovi). V průběhu večera proběhne slavnostní stužkování vycházejících žáků, kulturní program a tombola. Občerstvení včetně teplých jídel zajišťuje zámecká restaurace. Vstupné je 50,- Kč, místenka také 50,- Kč. Vstupenky i místenky je možné zakoupit na sekretariátu školy u Ing. Dagmar Bibrové nebo ekonomky školy Bc. Dany Doleželové, tel. 516 439 151. Věříme, že "Absolventský večer" se stane místem tradičního setkávání absolventů křtinské školy.

Pozvánka na "Absolventský večer".pdf