Základní škola a Mateřská škola Křtiny > Aktuality > Informace ze zápisu dětí do 1. třídy

Informace ze zápisu dětí do 1. třídy

Zaslal petrlukas 16. dubna. 2021

Zápis dětí do první třídy naší školy pro školní rok 2021 - 2022 proběhl ve čtvrtek 8. 4. 202. K zápisu se přihlásilo celkem 26 zákonných zástupců dětí, z toho 20 dětí bylo přijato, 4 dětí mají odklad povinné školní docházky o jeden rok a u 2 dětí bylo přerušeno správní řízení, neboť žádosti chyběla potřebná příloha dle školského zákona.

Seznam rozhodnutí ředitele školy 2021

Pro rodiče budoucích prvňáčků plánujeme v druhé polovině června setkání s třídní učitelkou a speciální pedagožkou školy zaměřené na praktickou pomoc ohledně vybavení do školy a také na rady, jak co nejlépe zvládnout nástup dítěte do školy. O termínu budeme včas informovat na webových stránkách školy.