Základní škola a Mateřská škola Křtiny > Aktuality > Plavecká soutěž "Sloupský vodník"

Plavecká soutěž "Sloupský vodník"

Zaslal petrlukas 16. dubna. 2018

V pátek 13. 4. 2018 jsme s dobrou náladou a chutí vyhrát odjeli na plaveckou soutěž „Sloupský vodník“. Plavci naší školy se pořádně rozplavali a poté začali získávat jednu medaili za druhou. V kategorii mladší žáci, skončil Jakub Švéda na 3. místě. V kategorii starší žáci naši „borci“ obsadili hned dvě místa a to 3. místo David Doležal a 2. místo František Svoboda. A aby toho nebylo málo, ještě jsme společně zabojovali a získali 2. místo ve štafetě. Zde nás reprezentovala Rozálie Polanová, Jakub Švéda, Monika Bednárková a František Svoboda. Všem žákům, kteří se zúčastnili, velmi děkuji za krásné, aktivní dopoledne plné sportovních zážitků a reprezentaci naší školy.

Zapsala: Mgr. Olga Teremová

Fotografie ze soutěže můžete vidět ve fotogalerii.