Základní škola a Mateřská škola Křtiny > Aktuality > Sportovní setkání žáků 1. stupně ZŠ

Sportovní setkání žáků 1. stupně ZŠ

Zaslal petrlukas 1. července. 2016

Dne 27. 6. 2016 se konala na hřišti v Březině sportovní miniolympiáda pro žáky 1. stupně ZŠ, které se zúčastnily ZŠ Bukovina, ZŠ a MŠ Březina a ZŠ a MŠ Křtiny. Žáci soutěžili v následujících disciplínách v kategoriích 1. - 3. třída a 4. - 5. třída, ve vytrvalostním běhu ještě soutěžili zvlášť chlapci a dívky. A jaká byla nejlepší umístění našich žáků?

Kategorie 1. - 3. třída:

• Hod kriketovým míčkem: 1. místo - Samuel Kříčka, 3. místo - Natálie Šeďová
  • Běh na 50 metrů: 2. místo - Monika Bednárková
  • Vytrvalostní běh: 1. místo - Monika Bednárková, 2, místo - Barbora Knihařová, 3. místo -Natálie Šeďová
Kategorie 4. a 5. třída:
  • Skok z místa: 1. místo - Lenka Kovářová, 2. místo - Lucie Drápelová
  • Hod kriketovým míčkem: 2. místo - Dominik Dvořák
  • Běh na 50 metrů: 2. místo - Tereza Rožnovjáková, 3. místo - Dominik Dvořák
  • Vytrvalostní běh: 1. místo - Dominik Dvořák, 2. místo - Marek Moučka, 2. místo (dívky) - Adéla Mikulová
Součástí sportovní miniolympiády byly i zábavné aktivity (skákání v pytlech, skákání přes švihadlo, chytání rybiček, běh přes překážky, hod na cíl, míčové hry). Děti si den náležitě užily a odnášely si kromě ocenění i pocit příjemně prožitého dopoledne se svými spolužáky. Poděkování patří všem pedagogům zúčastněných škol za přípravu a organizaci celé akce.
Fotografie můžete vidět ve fotogalerii nebo zde.