Základní škola a Mateřská škola Křtiny > Aktuality > Předvánoční keramické dílničky

Předvánoční keramické dílničky

Zaslal petrlukas 11. listopadu. 2021

Ve středu 10.11.2021 se opět konaly již tradiční předvánoční dílničky pro děti i jejich rodiče. Znovu nás překvapil  velký zájem veřejnosti. Celkem si přišlo vyrobit předmět s vánoční tématikou 82 účastníků, z toho bylo 30 dospělých a 52 dětí. Děti si mohly vybrat ze široké nabídky šablon, nebo vytvořit něco podle své představy. Těm nejmenším asistovali rodiče, větší děti už zvládaly tuto kreativní činnost samy. Vzniklo plno překrásných výtvorů, které teď bude třeba ještě vypálit v keramické peci. Po celou dobu dílniček panovala příjemná atmosféra, která navozovala blížící se čas vánoční pohody. Účastníci, kteří mají zájem si svůj vypálený výrobek ještě vylepšit glazováním, se sejdou na druhé části dílniček, které proběhnou v úterý 23.11.2021 opět ve školní jídelně.

Na setkání se opět těší vedoucí dílniček Martina Zedková, Miroslava Gregorová, Jana Krejčí.

Fotografie můžete vidět ve fotogalerii.