Základní škola a Mateřská škola Křtiny > Aktuality > Uspořádali jsme soutěž v aerobicu pro regionální sdružení škol Cirsium

Uspořádali jsme soutěž v aerobicu pro regionální sdružení škol Cirsium

Zaslal petrlukas 21. prosince. 2016

Opět se přiblížil čas Vánoc a k nim u nás ve škole patří mimo jiné soutěž v aerobicu. Dne 13. prosince 2016 jsme ve Křtinách přivítali žáky škol regionálního sdružení Cirsia – ZŠ Sloup, ZŠ Jedovnice a ZŠ Lipovec. Konkurence byla opravdu veliká, ale holky si vedly výborně. V 1. kategorii (1. - 3. třída) se na 3. místě umístila Linda Kuncová ( ZŠ Jedovnice), 2. místo Verunka Matoušková ( ZŠ Křtiny) a 1. místo Klárka Pohlová (také ze ZŠ Křtiny).   I ve 2. kategorii (4. - 6. třída) jsme se nenechali zahanbit, děvčata nedala konkurenci žádnou šanci a obsadila všechny stupně vítězů. Zde se na 3. místě umístila Lenka Kovářová,  2. místo Gabča Fišerová a 1. místo Natálie Šeďová. Holkám patří veliká gratulace. Taktéž v poslední kategorii, kde se utkaly o stupně vítězů děvčata ze 7. - 9. tříd, jsme měli své zástupce. Bohužel na stupně vítězů naše holky nedosáhly. Zde se na 3. místě umístila Veronika Dvořáčková (ZŠ Sloup), 2. místo Barbora Kuchařová (ZŠ Sloup) a vítězkou v poslední kategorii se stala Monika Nezvalová (ZŠ Jedovnice).

Ve všech třech kategoriích se ujala předcvičování cičitelka aerobicu Edita Baráková, které patří veliké poděkování.

Napsala: Mgr. Barbora Hladišová