Základní škola a Mateřská škola Křtiny > Aktuality > Zapojení školy do charitativní akce "Batůžkový projekt"

Zapojení školy do charitativní akce "Batůžkový projekt"

Zaslal petrlukas 24. listopadu. 2019

Milí rodiče,

naše škola se zapojila do „Batůžkového projektu“ charitativní organizace Mary’s Meals. Jedná se o doplňkový projekt této mezinárodní organizace, jejíž hlavní činnost je zajištění stravování dětem v nejchudších částech světa. Do škol, kterým Mary‘s Meals poskytuje prostředky na stravu, jsou doručovány i tyto batůžky se školními potřebami.

V naší škole bude sbírka probíhat od 2. do 20. prosince 2019.

Zapojení do této sbírky je zcela dobrovolné, každý může přispět dle svého uvážení a možnosti. Děti můžou donést jednotlivé předměty ze seznamu nebo může dítě/rodina zkompletovat celý batoh.

Věkové kategorie: 5 – 13 let. Většina věcí může být použitá, pokud jsou v dobrém stavu (zubní kartáček, zubní pasta a mýdlo musí být vždy nové).

POZOR! Do batůžků nepřidávejte žádné hračky, sladkost ani jiné věci, než jsou uvedeny v seznamu.

SEZNAM VĚCÍ

3 sešity, 3 tužky, 3 pera (propisky), pastelky, gumu, ořezávátko, pravítko, pouzdro na tužky,
kraťasy či sukni, triko či šaty, žabky či sandály, malý míček (např. tenisák),
ručník na ruce, mýdlo (kostka), zubní kartáček, zubní pastu a lžíci.

Děkujeme za vstřícnost a ochotu zapojit se do akce.

Za Ekotým Ivana Majerová a Zdeňka Kučerová