Základní škola a Mateřská škola Křtiny > Aktuality > Pěvecká soutěž "Křtinská kuňka"

Pěvecká soutěž "Křtinská kuňka"

Zaslal petrlukas 21. března. 2018

V pátek 19. března 2018 se uskutečnila pěvecká soutěž „Křtinská kuňka“. Do této soutěže postoupila nejlepší pěvecká čísla z 1. – 5. třídy naší školy, která prošla třídním kolem jako nejúspěšnější. Soutěžili jednotlivci, dua i tria ve 2 kategoriích.  Porota neměla rozhodování vůbec jednoduché, protože vyhrát mohli jen tři nejlepší. Ti nejlepší pak budou naši školu reprezentovat 28. března 2018 v Jedovnicích na pěvecké soutěži „ Jedovnická kuňka“ v rámci regionálního sdružení škol Cirsium.

Pořadí:

1. kategorie: 1 – 3. třída             1. místo  Tomáš Čacký, Vít Vandas

2. místo  Taťána Radová

3. místo Natálie Opletalová, Monika Havlová

2. kategorie: 4. – 5. třída             1. místo  Jiří Vandas, Vojtěch Schubert

2. místo  Michal Šebela, Aneta Bartošová

3. místo  Andrea Dvořáková, Nela Jirůšková

Zapsala mgr. Zdeňka Kučerová

Fotografie ze soutěže můžete vidět ve fotogalerii.