Základní škola a Mateřská škola Křtiny > Aktuality > Informace ze zápisu dětí do 1. třídy

Informace ze zápisu dětí do 1. třídy

Zaslal petrlukas 12. dubna. 2022

Ve čtvrtek 7. dubna 2022 proběhl na naší škole zápis do prvních tříd. Budoucí prvňáčky přivítaly na sedmi stanovištích různé pohádkové postavy.  Společně s Červenou Karkulkou děti poznávaly geometrické tvary a barvy, s princeznami si zahrály pexeso na interaktivní tabuli, králíci Bob a Bobek zjišťovali, jak děti umí počítat, s Makovou panenkou a motýlem Emanuelem si děti zasportovaly na opičí dráze. Dalším pohádkovým postavám malovaly obrázky nebo říkaly básničky. Všichni si to náramně užili. A my se už těšíme na 19 nových žáčků, kteří do naší školy v příštím školním roce nastoupí.

Zapsala: Mgr. Ivana Dostálová

Seznam rozhodnutí ředitele školy 2022.pdf

Pro rodiče budoucích prvňáčků plánujeme začátkem května setkání s třídní učitelkou a speciální pedagožkou školy zaměřené na praktickou pomoc ohledně vybavení do školy a také na rady, jak co nejlépe zvládnout nástup dítěte do školy. O termínu budeme včas informovat na webových stránkách školy.

Fotografie ze zápisu můžete vidět ve fotogalerii.