Základní škola a Mateřská škola Křtiny > Aktuality > Školní rok 2020-2021 byl slavnostně zahájen

Školní rok 2020-2021 byl slavnostně zahájen

Zaslal petrlukas 2. září. 2020

V úterý 1. 9. 2020 jsme slavnostně zahájili nový školní rok. Vzhledem k dodržení hygienických podmínek zahájení proběhlo ve dvou etapách. Nejprve  ve třídách přivítal školním rozhlasem žáky 2. až 8. třídy ředitel školy a hosté - starosta městyse František Novotný, poslankyně parlamentu ČR Jana Krutáková a zástupce církve otec Metoděj. Následně pak také přivítali  ve školní tělocvičně i žáky 1. třídy s jejich rodiči a žáky 9. třídy, budoucí garanty projektu "Můj nový kamarád". Pan starosta , paní poslankyně a žáci 9. ročníku předali prvňáčkům dárky a popřáli dětem úspěšný nejen začátek školního roku. Třídní učitelka Mgr. Monika Kellerová odvedla žáky do jejich třídy, kam je také přišli navštívit i jejich rodiče. Přestože zahájení školního roku bylo  ovlivněno epidemiologickou situací a také deštivým počasím, věříme, že zejména prvňáčci si odnesou z prvního školního dne příjemné zážitky a školní rok se podařilo slavnostně zahájit.

Fotografie ze slavnostního zahájení školního roku můžete vidět na tomto odkazu:   https://www.zskrtiny.cz/…132