Základní škola a Mateřská škola Křtiny > Aktuality > Možnost online doučování anglického jazyka zdarma

Možnost online doučování anglického jazyka zdarma

Zaslal petrlukas 27. dubna. 2021

MAS Moravský kras a jazyková agentura TLC Kids nabízejí vašim dětem online prázdninový jazykový kurz anglického jazyka.

Celý projekt zahrnuje práci dětí v maximálně 6členných skupinách společně s českým lektorem a rodilým mluvčím. Výuka bude probíhat 2 x 45 minut denně každý den po dobu jednoho týdne. Celá tato nabídka je hrazená z projektu a je tedy pro naše žáky zdarma. Pokud máte o tuto nabídku zájem a chcete ji využít, přes  informační leták se prokliknete na rezervaci kurzu.

Naše škola s agenturou TLC Kids spolupracuje, ale tyto letní kurzy neorganizuje, proto se s případnými dotazy obracejte přímo na zaměstnance jazykové agentury - info@tlckids.cz, www.tlckids.cz

Předpokládaný zájem o tuto aktivitu je značný, pokud tedy máte zájem o účast vašeho dítěte v tomto letním jazykovém kurzu, zaregistrujte své dítě včas.

učitelky anglického jazyka ZŠ Křtiny

LETÁK PRO RODIČE