Základní škola a Mateřská škola Křtiny > Aktuality > Karneval žáků 1. stupně ZŠ

Karneval žáků 1. stupně ZŠ

Zaslal petrlukas 26. února. 2018

Dne 23. 2. 2018 se v naší škole uskutečnil dětský karneval. Děti, ale i paní učitelky, se oblékly do krásných kostýmů. K vidění zde byly princezny a rytíři, víly, čarodějnice, sportovci i jejich fanoušci, všelijaká zvířátka a mnoho dalších zajímavých masek. Po úvodním společném tanci se nám předvedly jednotlivé masky, každá třída měla svůj sólový taneček. Následovaly zábavné soutěže. Úspěšní soutěžící (a byli to úplně všichni) dostali za svoje výkony sladkou odměnu. A potom se opět tancovalo. Karneval se nám vydařil, všichni s náramně bavili.

Fotografie z karnevalu můžete vidět  ve fotogalerii.

Zapsala Mgr. Ivana Dostálová