Základní škola a Mateřská škola Křtiny > Aktuality > Informace ze zápisu dětí do 1. třídy

Informace ze zápisu dětí do 1. třídy

Zaslal petrlukas 15. dubna. 2020

Zápis dětí do první třídy naší školy pro školní rok 2020 - 2021 proběhl ve čtvrtek 2. 4. 2020 netradičně bez dětí. K zápisu se dostavilo celkem 35 zákonných zástupců dětí, z toho 27 dětí bylo přijato, 5 dětí má odklad povinné školní docházky o jeden rok a u 3 dětí bylo přerušeno správní řízení, neboť žádosti chyběla potřebná příloha dle školského zákona.

Seznam rozhodnutí ředitele školy 2020

Rozhodnutí ředitele školy budeme tentokrát posílat poštou. Součástí dopisu bude i žádost o přijetí do školní družiny a přihláška ke stravování ve školní jídelně. Zájemci o nabízené služby mohou vyplněnou žádost poslat poštou na adresu ZŠ a MŠ Křtiny,Křtiny 240, 679 05 Křtiny, nebo poslat mailem na adresu zskrtiny@zskrtiny.cz, nebo poslat prostřednictvím datové schránky, ID datové schránky 5bw365j. Formuláře můžete stáhnout i zde:

Žádost o přijetí do ŠD

Přihláška ke stravování ve ŠJ

Pro rodiče budoucích prvňáčků plánujeme v druhé polovině června setkání s třídní učitelkou a speciální pedagožkou školy zaměřené na praktickou pomoc ohledně vybavení do školy a také na rady, jak co nejlépe zvládnout nástup dítěte do školy. O termínu budeme včas informovat na webových stránkách školy.