Soutěž "Prosaď se" 2017

Zaslal petrlukas 24. října. 2017

Dne 20. 10. 2017 se konala v ZŠ a MŠ Ostrov u Macochy soutěž regionálního sdružení škol Cirsium „Prosaď se“.  Za naši školu nás reprezentovalo šest žáků  5. třídy ve složení: Štěpán Ruby, Nela Novotná, Nela Jirůšková, Monika Bednárková, Anna Hlavatá a Marie Dudová. Své vědomosti museli prokázat nejen v matematice, v českém jazyce a v anglickém jazyce, ale také v oblasti Země a vesmír. Dále je čekala hra „ Kufr“ a sportovní disciplíny, kde si vyzkoušeli skok přes švihadlo po dobu jedné minuty, běh na běžícím pásu, střelbu na bránu a překážkovou dráhu. Ve všech kategoriích se žáci moc snažili, ukázali krásnou týmovou spolupráci a získali 4. místo. Blahopřejeme jim a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Fotografie z akce můžete vidět ve fotogalerii.

Zapsala: Barbora Dvořáková