Základní škola a Mateřská škola Křtiny > Aktuality > Prázdninový provoz v mateřské škole

Prázdninový provoz v mateřské škole

Zaslal petrlukas 10. května. 2016

Provoz v mateřské škole ZŠ a MŠ Křtiny během hlavních prázdnin bude v termínu 22.8. - 31.8.2016. V tomto termínu umožníme v souladu s § 34 odst. 10 školského zákona, navštěvovat mateřskou školu dítěti z jiné mateřské školy, která v této době má přerušený provoz. Touto službou vycházíme vstříc zejména občanům okolních obcí, kde bude provoz mateřské školy přerušen. Rodiče, kteří budou chtít tuto službu využít, musí do 15.června 2016 odevzdat vedoucí učitelce naší mateřské školy přihlášku, která je k vyzvednutí v mateřské škole ZŠ a MŠ Křtiny, nebo lze stáhnout a následně vytisknout zde:

Prázdninový provoz 2016

Vzhledem k možným stavebním úpravám v mateřské škole o prázdninách může provoz probíhat v budově školy v náhradních prostorách (prostory školní družiny).

Prázdninový provoz mateřské školy ZŠ a MŠ Březina bude probíhat první dva prázdninové týdny v červenci.Po dohodě s ředitelkou ZŠ a MŠ Březina budou moci využít na tuto dobu přihlášení dítěte i rodiče dětí z naší mateřské školy. Počet míst bude omezen, proto je třeba osobní domluvy s ředitelkou ZŠ a MŠ Březina.