Základní škola a Mateřská škola Křtiny > Aktuality > Informace ze zápisu dětí do 1. třídy

Informace ze zápisu dětí do 1. třídy

Zaslal petrlukas 27. ledna. 2016

Zápis dětí do 1. třídy ZŠ pro školní rok 2016 - 17 proběhl v úterý 26.1.2016 v duchu pohádkových postaviček, které vítaly rodiče a prarodiče s dětmi již u vchodu do školy a čekaly na děti i na jednotlivých stanovištích. Tam doprovázely děti paní učitelky a spolu plnily zajímavé úkoly. K zápisu se dostavilo celkem 30 dětí, z toho 26 dětí bylo přijato. Pokud někdo ještě zapomněl, je možné si do 15. února 2016 domluvit s ředitelem školy náhradní termín.

Seznam rozhodnutí ředitele školy.pdf

Rozhodnutí ředitele školy o přijetí budou předána zákonným zástupcům dětí v úterý 2.2.2016 v 16.00 hodin na začátku besedy se školní psycholožkou na téma "Jak společně s dětmi zvládnout nástup do školy".

Fotografie ze zápisu můžete vidět ve fotogalerii.