Základní škola a Mateřská škola Křtiny > Aktuality > Karneval dětí mateřské školy

Karneval dětí mateřské školy

Zaslal petrlukas 7. března. 2017

Dne 2. 3. 2017 se v naší Mateřské škole uskutečnil dětský karneval. Děti a samozřejmě i paní učitelky se oblékly do různorodých kostýmů a masek dle libosti a fantazie – té se meze nekladou. Už od rána se děti scházely v maskách a po příchodu hlavního organizátora karnevalu – Čabíka, jsme se všichni hromadně přesunuli do tělocvičny na Základní školu. Tam na nás čekalo krátké Čabíkovo vystoupení, žonglování i hudební představení a poté následovala spousta her, tance a zábavy. Děti se aktivně zapojovaly do všech soutěží a her a za výbornou spolupráci byly také náležitě oceněny zvířátky z balónků. Děti také obdržely na památku diplom a drobnou sladkost. Myslím, že jsme si všichni karneval pořádně užili a těšíme se na příští karneval.

Fotografie z karnevalu můžete vidět zde.

Zapsala Bc. Lucie Chalupová