Základní škola a Mateřská škola Křtiny > Aktuality > Zrušení kontaktních konzultačních hodin 19.4.2021

Zrušení kontaktních konzultačních hodin 19.4.2021

Zaslal petrlukas 16. dubna. 2021

Vzhledem k epidemiologické situaci rušíme kontaktní konzultační hodiny pro zákonné zástupce žáků, které by měly proběhnout 19. 4. 2020. Informace o hodnocení žáků za 3. čtvrtletí školního roku 2020 - 21 proběhne náhradní formou. Třídní učitelé pošlou dne 27.4.2021 hodnocení žáků  včetně získaných známek za měsíc duben mailem zákonným zástupcům žáků. Pokud budou zákonní zástupci žáků požadovat další informace od třídního učitele nebo vyučujícího konkrétního předmětu, mohou je kontaktovat prostřednictvím mailu (upřednostnit vzhledem k situaci, že učitelé pracují i z domova) nebo telefonu. Kontakty na pedagogy jsou uvedeny na webových stránkách školy.