Základní škola a Mateřská škola Křtiny > Aktuality > Pozvánka na Absolventský večer

Pozvánka na Absolventský večer

Zaslal petrlukas 28. května. 2018

Žáci devátého ročníku a zaměstnanci školy vás zvou na "Absolventský večer", který se koná v pátek 15. 6. 2018 v 18.30 hodin v prostorách křtinského zámku. K tanci a poslechu hraje Lenka Kocábová. Během večera se uskuteční taneční vystoupí žáků 8. a 9. ročníku, dále bude následovat vystoupení zájmového kroužku závodního aerobiku Fit studia Cvicsnami, vystoupení tanečního oboru ZUŠ Adamov, slavnostní šerpování vycházejících žáků starostou městyse a tombola. Občerstvení včetně teplých jídel a studené kuchyně zajišťuje zámecká restaurace. Vstupné je 50,- Kč, místenka 70,- Kč. Vstupenky i místenky je možné zakoupit na sekretariátu školy, tel. 516 439 151. Přijďte zavzpomínat na svá školní léta, jste srdečně zváni. Rádi uvidíme naše bývalé žáky.

Pozvánka na Absolventský večer 2018