Základní škola a Mateřská škola Křtiny > Aktuality > Přejeme všem veselé Vánoce a šťastný nový rok

Přejeme všem veselé Vánoce a šťastný nový rok

Zaslal petrlukas 21. prosince. 2023

Poslední školní den roku 2023 jsme se všichni sešli vzhledem k deštivému počasí ve školní tělocvičně, abychom přivítali přicházející svátky již tradičním společným zpěvem koled. Všechny děti mateřské školy a žáci základní školy spolu se svými vyučujícími rozezněli prostory školy známými koledami a tak navodili sváteční atmosféru nadcházejících dnů. Zpěv byl doprovázen hrou na klávesy  paní učitelky Benešové, kterou doprovázeli na další hudební nástroje žáci 9. ročníku.

Fotografie ze zpívání koled můžete vidět ve fotogalerii.

Všem našim žákům, jejich rodičům, zaměstnancům školy a široké veřejnosti přejeme příjemné prožití svátků vánočních a do nového roku hodně zdraví, štěstí a osobní i pracovní pohody.

Školní vyučování po vánočních prázdninách začíná ve středu 3.1.2024.