Základní škola a Mateřská škola Křtiny > Aktuality > Konzultační hodiny školního poradenského pracoviště pro rodiče

Konzultační hodiny školního poradenského pracoviště pro rodiče

Zaslal petrlukas 31. srpna. 2016

RODIČE SRDEČNĚ ZVÁNI

Školní poradenské pracoviště zřídilo pro rodiče časový plán konzultačních hodin. V tyto dny Vám bude k dispozici alespoň jeden člen poradenského pracoviště (speciální pedagog, metodik prevence, výchovný poradce, logoped), který Vám odpoví na otázky, jež Vás trápí ohledně výchovy a vzdělávání Vašich dětí. Nebojte se přijít a na cokoliv se zeptat. Jste vítáni. Mimo konzultační hodiny se lze domluvit na individuálním setkání po telefonické domluvě na čísle speciální pedagožky Mgr. Olgy Teremové  778 768 472.

KDE: Najdete nás na prvním stupni za druhými prosklenými dveřmi v centru Školního poradenského pracoviště.

KDY: každé úterý od 13.00 – 15.00 hod.

KDO: Rodiče, kteří chtějí znát odpovědi na otázky ohledně výchovy a vzdělávání.

Těší se na Vás členové školního poradenského pracoviště.