Základní škola a Mateřská škola Křtiny > Aktuality > Pěvecká soutěž žáků 1. stupně ZŠ

Pěvecká soutěž žáků 1. stupně ZŠ

Zaslal petrlukas 11. dubna. 2017

Křtinská kuňka

V pátek 31. března 2017 se uskutečnila pěvecká soutěž „Křtinská kuňka“. Do této soutěže postoupila vždy tři nejlepší pěvecká vystoupení z každé třídy prvního stupně naší školy. Soutěžilo se ve dvou kategoriích: 1. a 2. třída a 3. - 5. třída. Soutěžili jednotlivci i dua.  Porota neměla rozhodování vůbec jednoduché, protože vyhrát mohli jen tři nejlepší, kteří budou naši školu reprezentovat 12. dubna 2017 v Jedovnicích na pěvecké soutěži "Jedovnická kuňka“ v rámci regionálního sdružení škol Cirsia.

Pořadí:   1. kategorie:    1. místo: Eliška Dekanová – 2.A.třída
                                    2. místo: Matěj Švenda – 1. třída
                                    3. místo: Marie Broďáková – 2.B. třída

2. kategorie:    1. místo: Michal Šebela – 3. třída
                                     2. místo: Štěpán Ruby a Jiří Vandas – 4. třída
                                     3. místo: Lenka Kalová a Anežka Matalová – 5. třída

Fotografie ze soutěže můžete vidět ve fotogalerii.

Zapsala: Mgr. Ivana Dostálová