Základní škola a Mateřská škola Křtiny > Aktuality > Netradiční mikulášská nadílka

Netradiční mikulášská nadílka

Zaslal petrlukas 5. prosince. 2020

Vzhledem k hygienickým podmínkám provozu školy nás v letošním školním roce nemohl navštívit tradiční Mikuláš. Naše děti a žáci také nemohli přivítat adventní čas svým zpěvem při rozsvěcování vánočního stromu, kde za odměnu dostávali adventní kalendář. Nechtěli jsme je však ochudit o krásný tradiční zážitek obdarování a tak se ředitel školy dohodl se starostou obce, že děti a žáky 1. stupně ZŠ odmění tradičním adventním kalendářem přímo ve škole. Děti na oplátku panu starostovi přednesli básničku na mikulášské téma. Starosta obce při té příležitosti popřál všem dětem a žákům  příjemné prožití adventu a předal jim čokoládový adventní kalendář. Radost dětí tentokrát prozrazovaly jen rozzářené oči, neboť úsměv skryly  ústní roušky.

Fotografie z předávání adventních kalendářů můžete vidět ve fotogalerii.