Základní škola a Mateřská škola Křtiny > Aktuality > Zahájení školního roku 2020-21

Zahájení školního roku 2020-21

Zaslal petrlukas 25. srpna. 2020

Ředitelství ZŠ a MŠ Křtiny oznamuje svým žákům a jejich rodičům, že nový školní rok bude zahájen v úterý 1. září 2020. Vzhledem k hygienickým podmínkám bude zahájení školního roku pro žáky 2. až 8. třídy v 8.00 hodin ve školních třídách, pro žáky 1. třídy a 9. třídy pak v 8. 30 hodin v atriu školy. Rodičům žáků 1. třídy umožníme společné zahájení školního roku v atriu školy se svými dětmi. Po slavnostním zahájení a zdravici hostů obdrží žáci první organizační informace. Předpokládaný konec zahájení školního roku bude v cca 9.45 hodin. Tento den nebude pro žáky ZŠ v provozu školní družina ani školní jídelna. Jejich pravidelný provoz pro žáky začne od 2..září 2020. Provoz mateřské školy bude bez omezení.

K seznámení rodičovské veřejnosti s hygienickými podmínkami provozu škol ve školním roce 2020-21 vzhledem ke COVID - 19 zveřejňuji manuál MŠMT: Manuál_k_provozu_skol