Základní škola a Mateřská škola Křtiny > Aktuality > Úspěch našich žáků v okresním kole matematické soutěže

Úspěch našich žáků v okresním kole matematické soutěže

Zaslal petrlukas 4. června. 2019

V pondělí 27. 5. 2019 se konalo v Blansku a v Boskovicích okresní kolo matematické soutěže Pythagoriáda, kam postoupili úspěšní řešitelé školních kol této soutěže ze 7. tříd a sekund víceletých gymnázií okresu Blansko, Naši školu reprezentovali  tři žáci 7. třídy a mezi 47 účastníky soutěže si vedli výtečně. Lukáš Bayer obsadil 3. místo, Maxim Vašíček 4. místo a Vojtěch Tesař 5. místo. Je třeba jen ještě podotknout, že na prvních dvou místech se umístili žáci z gymnázií, takže náš žák Lukáš Bayer byl nejlepším žákem ze základních škol. Všem třem žákům blahopřejeme k výraznému úspěchu a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.