Základní škola a Mateřská škola Křtiny > Aktuality > Pozvánka na Absolventský večer

Pozvánka na Absolventský večer

Zaslal petrlukas 30. května. 2019

Žáci devátého ročníku a zaměstnanci školy vás zvou na "Absolventský večer", který se koná v pátek 14. 6. 2019 v 18.30 hodin v prostorách křtinského zámku. K tanci a poslechu hraje Tom Sawyer Band. Během večera se uskuteční představení žáků  9. ročníku, dále bude následovat vystoupení zájmového kroužku závodního aerobiku Fit studia Cvicsnami, vystoupení tanečního oboru ZUŠ Adamov, slavnostní šerpování vycházejících žáků starostou městyse a tombola. Občerstvení včetně teplých jídel a studené kuchyně zajišťuje zámecká restaurace. Vstupné je 50,- Kč, místenka 70,- Kč. Vstupenky i místenky je možné zakoupit na sekretariátu školy, tel. 516 439 151. Přijďte zavzpomínat na svá školní léta, jste srdečně zváni. Rádi uvidíme naše bývalé žáky..

Pozvánka - Absolventský večer 2019