Začal nový školní rok

Zaslal petrlukas 2. září. 2016

Ve čtvrtek 1. září 2016 se shromáždili žáci spolu se svými učiteli v átriu školy, aby společně zahájili nový školní rok 2016-17. Školu v letošním roce navštěvuje celkem 205 žáků v 10 třídách základní školy a 50 dětí ve 2 třídách mateřské školy. Do 1.řídy nastoupilo 25 prvňáčků. Žáky první třídy na jejich první cestě do školy doprovodili jejich rodiče i prarodiče. V rámci projektu "Můj nový kamarád" přišli nové prvňáčky také přivítat žáci 9. třídy a předali jim malý dárek. Slavnostního zahájení školního roku se zúčastnili i hosté - starosta Křtin František Novotný,, mons.Jan Peňáz, nový kaplan Lubomír Řihák. Spolu s ředitelem školy popřáli žákům do nového školního roku hodně úspěchů. Pan starosta informoval přítomné o průběhu rekonstrukce prostor mateřské školy, tělocvičny a jejího sociálního zázemí a o rekonstrukci topného systému školy. Přidal také informace o zahájení rekonstrukce sportovišť v okolí školy.
Fotografie ze zahájení školního roku můžete vidět ve fotogalerii nebo zde.