Školní karneval 2024

Zaslal petrlukas 30. ledna. 2024

Koncem ledna již tradičně ožívá naše škola karnevalem. Ani letos žáci 1. stupně ZŠ neponechali nic náhodě a pilně si celý leden připravovali masky. 26. ledna 2024 vše začalo! Nejprve bylo nutné slavnostně vyzdobit tělocvičnu, umístit plakáty a veselé obrázky. Oblékání do masek dalo hlavně prvňáčkům docela velkou práci. Všechny masky se sešly v tělocvičně a hned se pustily do rozverného tance. Porota vybrala a ocenila nejhezčí a nejnápaditější z nich. Letos měla opravdu těžkou práci, neboť se na tanečním parketu hemžilo velké množství rytířů, princezen, pirátů, víl a roztodivných bytostí. Když se tancem všichni docela unavili, začalo dlouho očekávané soutěžní klání masek v obratnosti, rychlost a zručnosti. Závěrem potěšila všechny masky sladká odměna. Těšíme se zase za rok!

Zapsala: Mgr. Dagmar Drahovzalová

Fotografie z karnevalu můžete vidět ve fotogalerii.