Základní škola a Mateřská škola Křtiny > Aktuality > Soutěž v aerobiku regionálního sdružení škol Cirsium

Soutěž v aerobiku regionálního sdružení škol Cirsium

Zaslal petrlukas 13. prosince. 2017

Čas vánoční již neodmyslitelně patří v naší škole také aerobiku.

Dne 12. prosince jsme ve Křtinách přivítali žáky škol sdružení Cirsia – ZŠ Sloup, ZŠ Jedovnice, ZŠ Lipovec a ZŠ Ostrov u Macochy. Konkurence byla jako každý rok opravdu veliká. Naše děvčata si vedla výborně.

V I. kategorii (1. - 3. třída) se na 3. místě umístila Sabina Krejčí (Křtiny), na 2. místě Anežka Navrátilová (Křtiny) a 1. místo patří Veronice Matouškové (Křtiny).

Ve II. kategorii (4. - 6. třída) se na 3. místě umístila Nela Jirůšková (Křtiny), na 2. místě Tereza Dvořáčková (Sloup) a 1. místo patří Natálii Šeďové (Křtiny).

Ve III. kategorii (7. - 9. třída) se na 3. místě umístila Lenka Kovářová (Křtiny), na 2. místě Veronika Dvořáčková (Sloup) a 1.místo patří Báře Kuchařové (Sloup).

Ve všech třech kategoriích se  opět ujala předcvičování Edita Baráková, které patří veliké poděkování.

Všechna děvčata podala skvělé výkony. Výherkyním gratulujeme a těšíme se na další ročník soutěže.

Fotografie ze soutěže můžete vidět ve fotogalerii.

Napsala: Mgr. Dagmar Drahovzalová