Základní škola a Mateřská škola Křtiny > Aktuality > Zveme vás na "Absolventský večer"

Zveme vás na "Absolventský večer"

Zaslal petrlukas 16. května. 2016

Žáci devátého ročníku a zaměstnanci školy vás zvou na "Absolventský večer", který se koná v pátek 17. 6. 2016 v 19.00 hodin v prostorách křtinského zámku. K tanci a poslechu hraje Lenka Kocábová. Během večera vystoupí žáci 8. ročníku s ukázkou společenských tanců, dále bude následovat vystoupení zájmového kroužku aerobiku žáků školy, slavnostní stužkování vycházejících žáků starostou městyse a tombola. Občerstvení včetně teplých jídel a studené kuchyně zajišťuje zámecká restaurace. Vstupné je 50,- Kč, místenka také 50,- Kč. Vstupenky i místenky je možné zakoupit na sekretariátu školy u ekonomky školy Bc. Dany Doleželové, tel. 516 439 151. Přijďte zavzpomínat na svá školní léta, jste srdečně zváni. Rádi uvidíme naše bývalé žáky.

Pozvánka na Absolventský večer 17.6.2016