Základní škola a Mateřská škola Křtiny > Aktuality > Školní kolo soutěže v aerobiku

Školní kolo soutěže v aerobiku

Zaslal petrlukas 7. prosince. 2018

Začátek prosince je již neodmyslitelně spjat s celoškolní soutěží v aerobiku. Dne 6. 12. 2018 se uskutečnilo školní kolo soutěže, jehož finalisté v jednotlivých kategoriích postoupili do soutěže v aerobiku škol Cirsia. Zde budou reprezentovat naši školu mezi nejlepšími. Většina žáků se zapojila do soutěže s velikým nadšením. Zvláště v II. kategorii (4. – 6. tř.) měla porota značně obtížný úkol vybrat 3 postupující finalistky. Velký dík patří Editě Barákové, která se s chutí pustila do předcvičování a celou soutěž děti povzbuzovala k mimořádným výkonům (zvláště u chlapců). A jak to všechno dopadlo? Kdo nás bude reprezentovat?

I.kategorie (1. – 3. tř.): Tereza Smitalová, Vilma Toufarová, Sabina Krejčí

II.kategorie (4. – 6. tř.): Nela Jirůšková, Natálie Šeďová, Nela Novotná

III.kategorie (7. – 9. tř.): Linda Košábková, Lenka Kalová, Lenka Kovářová

Všem finalistkám držíme palce.

Fotografie ze soutěže můžete vidět ve fotogalerii.

Zapsala Mgr. Dagmar Drahovzalová