Základní škola a Mateřská škola Křtiny > Aktuality > Poslední sběr papíru v tomto školním roce

Poslední sběr papíru v tomto školním roce

Zaslal petrlukas 25. dubna. 2017

Poslední sběr starého papíru v letošním školním roce proběhne  od úterý 9. 5. 2017 do pondělí 15. 5. 2017 včetně vždy od 7.15 do 8.00 hodin v místě hospodářského vchodu do budovy školy. Budeme opět vybírat tříděný papír, budeme tedy zvlášť vybírat noviny, časopisy, kancelářský papír a zvlášť směsný papír s kartonem. Budeme rádi, pokud nám v třídění opět vyjdete vstříc. Výsledky sběru se opět budou započítávat do celoroční školní soutěže mezi třídami, která bude tímto sběrem ukončena a vyhodnocena. Nejúspěšnější tři třídy budou odměněny finanční částkou od Spolku rodičů a přátel školy při ZŠ a MŠ Křtiny. Předem děkujeme za vaši spolupráci a pomoc škole.