Celoškolní aktuality

523c2051d2156.jpg

Detaily k aktualitě získáte kliknutím na její název. Seznam všech aktualit je dostupný zde.

Zveme vás na "Absolventský večer"

Absolventský večer se koná v pátek 17. 6. 2016 v 19.00 hodin v prostorách křtinského zámku.

Výsledek celoroční školní soutěže mezi třídami

Vyhodnocení květnového sběru papíru a celoroční soutěže ve sběrových aktivitách.

Prázdninový provoz v mateřské škole

Možnost přihlásit dítě k docházce do mateřské školy o prázdninách v termínu 22.8. - 31.8.2016.

Sláva! Získali jsme mezinárodní titul "Ekoškola"

Výsledek auditu k získání titulu a udělení certifikátu.

Mateřská škola vás zve na "Den rodiny"

Den rodiny se koná 6. 5. 2016 na zámku ve Křtinách.

Oslavili jsme Den Země

Den Země jsme oslavili 21. 4. 2016 projektovým dnem školy.

Poslední sběr starého papíru v tomto školním roce

Sběr starého papíru bude probíhat od 2.5.2016 do 9.5.2016 včetně.

Rozhodnutí ředitele školy o přijetí k předškolnímu vzdělávání v mateřské škole pro školní rok 2016 - 17

Zveřejnění seznamu dětí přijatých k předškolnímu vzdělávání v mateřské škole, jejíž činnost vykonává ZŠ a MŠ Křtiny.

Výběrové řízení na místo učitele 1. stupně ZŠ

Vyhlášení výběrového řízení na místo učitele 1. stupně ZŠ s uvedením požadavků na uchazeče.

Den činu 2016

V pondělí 21. 3. 2016 škola žila Dnem činu.
Ikona RSS

Stránky zskrtiny.cz se stále rozšiřují

Od 1.9.2013 jsou dostupné nové stránky. Jednotliví učitelé stránky stále rozšiřují, pokud Vám některá informace chybí, neváhejte jim napsat. S případnými dotazy a problémy s celkovým provozem stránek prosím kontaktujte Petra Švendu <petr@svenda.com>