Nabídka pracovního místa

Zaslal petrlukas 29. března. 2024

ZŠ a MŠ Křtiny hledá do školní jídelny kuchaře/ku na plný pracovní úvazek. Nástup do zaměstnání 1. září 2024.

Požadavky: vyučení v oboru kuchař, kuchař-číšník apod nebo praxe v oboru, zdravotní průkaz, občanská a morální bezúhonost, dobrý zdravotní stav, komunikativnost a schopnost týmové spolupráce, pozitivní myšlení.

Nabízíme: příjemný pracovní kolektiv, dotované stravování, placené volno nad rámec zákonné dovolené, příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění.

V případě zájmu zašlete svůj profesní životopis do 30. dubna 2024 na email: petr.lukas@zskrtiny.cz nebo na adresu školy. Bližší informace je možné získat na telefonním čísle 733156969 nebo u vedoucí stravování Bc. Ludmily Zouharové, tel. 516439139.